Hrajte za peníze nebo zdarma

Téměř ve všech online kasinech můžete hrát zdarma i za skutečnou měnu. Oba režimy poskytují hráčům spoustu výhod. Ale zároveň žádná z verzí není bez chybičky. Abyste se vyhnuli problémům, je důležité si je před zahájením hry prostudovat. Okamžitě poznamenáváme, že naše stránky nabízejí návštěvníkům pouze bezplatnou verzi. Máme seznam ověřených online kasin. Pokud tedy chcete vyzkoušet své štěstí, můžete kdykoli přejít na stránku a vybrat si místo pro hraní o peníze.

Simulátor rulety je speciálně navržen pro nové hráče. Pomáhá získat pohodlí a otestovat strategie. V demo režimu nemusíte utrácet vlastní peníze. Pomocí virtuálních kreditů můžete uzavírat nekonečné množství sázek. Zkušenější hráči, kteří si již osvojili principy hry, přecházejí do vážné hry o peníze. V tomto případě je z každého roztočení kola opravdový pocit vzrušení. Vraťme se k pozitivním vlastnostem každého z režimů.

VÝHODY HRY V DEMO REŽIMU:

 • žádné riziko ztráty peněz;
 • schopnost naučit se pravidla bez časového omezení;
 • ověřování a rozvoj vlastních strategií;
 • zachování všech standardních vlastností a funkcí;
 • hru bez instalace programů a bez registrace.

PLUS HRY ZA PENÍZE:

 • vysoká pravděpodobnost získání velké výhry;
 • skutečný pocit vzrušení;
 • skutečná hra se skutečnými krupiéry v živém režimu;
 • obrovské množství různých her;
 • poctivé výsledky a zaručené výplaty.

Klasické a nestandardní typy rulety

Ruleta je hazardní hra s bohatou historií. Dnes najdete velké množství možností s neobvyklými doplňky k základním pravidlům. Zajímavé nuance rozmělňují obvyklý rytmus hry a dělají proces zábavnějším. Při výběru verze rulety je třeba vzít v úvahu osobní preference a také vzít v úvahu zvolenou strategii. Online kasina obvykle oddělují ruletu do samostatné kategorie, aby hráči mohli rychle najít svou oblíbenou hru. V současné době existují desítky různých verzí. 3 z nich přitom zůstávají vždy beze změny. Tyto klasické variace přitahují velké množství hráčů po celém světě.

Zvažte tedy klasické typy rulety:

 • Americký. Tato verze byla vyvinuta americkými majiteli hazardních her. Hlavním rysem je, že na kole je další buňka s dvojitou nulou. Díky tomu se zvyšuje výhoda kasina, dostává větší zisk. V tomto případě je návratnost hráče poměrně nízká. Hrací pole obsahuje 38 čísel. V Americké ruletě si můžete pojistit svou sázku pomocí pravidla Surrender a vsadit na 5 čísel současně.
 • Evropský. Ruletová verze s klasickými pravidly. Obvykle se používají k vytvoření jiných typů. Ruleta má standardní pravidla a cíle. Vše, co je v této hře požadováno, je uhodnout výsledek. Stojí za zmínku, že speciální žetony jsou určeny pro sázky, nikoli žetony, jako v americké verzi. S jejich pomocí mohou hráči získat své výhry. U stejného stolu může hrát ruletu až 8 lidí současně. Toto pravidlo ale funguje pouze v živé ruletě.
 • Francouzština. Všechna pravidla v této verzi jsou naprosto podobná evropské verzi. Všechny příkazy se však používají ve francouzštině. Tato ruleta má nejvyšší návratnost k hráči. Další pravidla, která vám umožní uložit sázku, pokud na herním kole padne nula, výhoda kasina se sníží 2krát. V této verzi je nejlepší uzavírat pouze vnější sázky, protože mají vyšší šanci na zásah.

Klasické typy rulety obvykle poskytují klasické herny. Chcete-li najít zajímavější varianty, měli byste se podívat do katalogu online kasin. Dnes, mezi velkým množstvím “exotických” online rulet, stojí za to zdůraznit pouze několik možností:

 • Angličtina. Zajímavá online ruleta s několika změnami. Pro tuto hru se používají obvyklé sázky a žetony. Veškerá komunikace, signály, zkratky se však používají výhradně v angličtině.
 • Němec. Tato ruleta má pouze bezplatnou verzi se zvýšenou šancí na výhru hráče. Gambleři milují tuto ruletu pro její vynikající grafický design a velmi uživatelsky přívětivé rozhraní. Je oblíbená u začátečníků i zkušených hráčů. Během tohoto procesu mohou uživatelé uzavírat různé sázky. Hra je dobře optimalizovaná, otevírá se na počítači i mobilních zařízeních.
 • Vícekolové. Hra nevyužívá jedno, ale několik kol. Celkem jich může být 8. Každý z nich umístí 37 buněk s čísly 1 až 37 a také nulový sektor. Klienti si během hry sami vybírají stoly, které budou použity v dalším losování.
 • Všechny akce se provádějí podle klasických pravidel. Pro seznámení se všemi funkcemi a funkcemi je k dispozici bezplatná verze.
  Mini ruleta. Skvělá verze pro fanoušky mobilních her. Tato ruleta s výběrem peněz má jednoduché rozhraní.
 • Zároveň se počet buněk sníží na polovinu. Na kole jsou standardní buňky. Software mini rulety je vyvíjen pouze prověřenými a spolehlivými operátory. Vždy dodržují spravedlivý a transparentní herní proces.

Ruleta se dvěma míčky. S tímto typem můžete získat nejvyšší výherní částky. Ke hře se používají dva míčky najednou. V tomto případě existují situace, kdy mohou být ve stejné buňce na kole. Tato verze se často vyskytuje v živém formátu, kde všechny procesy řídí skuteční krupiéři. Díky tomu mohou hráči sledovat všechny akce.
Stojí za zmínku, že některé rulety nemusí mít nulu. A to znamená, že online kasino má minimální výhodu.